Slavnostní koncert na radnici ve Mšeně

Dne 2. června 2015 od 18:00 hodin se konal Slavnostní koncert s vystoupením žáků naší školy, kteří se účastní pěvecké soutěže Pražský pěvec Dětské opery Praha – Adam Dvorščík, Anna Machová a Karolína Štolbová pod vedením PhDr. Josefa Šebesty.

V programu večera se předávala čestná uznání z Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2015, kde naše ZUŠka získala 33 ocenění v kategoriích kresba, malba, fotografie, grafika a prostorová tvorba.
Slavnostního předávání cen se ujal pan starosta města Mšena Ing. Martin Mach a ředitel školy Mgr. Čeněk Hlavatý.
Na závěr se hudební lahůdkou s návštěvníky večera rozloučilo Pražské jazzové trio ve složení Radim Linhart – klavír, Petr Kroutil – saxofon a zpěvačka Barbora Swings. Děkujeme, byl to nezapomenutelný kulturní zážitek.

Publikováno dne: 08.06.2015

Slavnostní koncert 2. 6. 2015