Kalendář reprezentantů ZUŠ Mšeno 2018 – Štěpánka a Eliška

Rubrika: Výstavy, koncerty

Nástěnný kalendář a Výstava v Kavárně Marlen na Mělníku

Tento kalendář prezentuje nejlepší snímky z celoroční fotografické tvorby Štěpánky a Elišky Hlavaté. Na svých fotografiích zachycují detaily předmětů z netradičních zorných úhlů, pracují s umělým i přirozeným světlem, odrazem i fantazií. Řada fotografií se stává malými hádankami. Unikátní tvůrčí dialog nad výběrem 13 nejlepších dvojic fotografií, které spojují vzájemné zážitky a prožitky dívek (volný čas, výlety, prázdniny..)
     Záměrem Základní umělecké školy Mšeno bylo ještě více podpořit talent a píli sester Štěpánky a Elišky Hlavatých nejen v rámci základního uměleckého vzdělávání žáků, ale jít až na hranici určité originality – exkluzivity nástěnného kalendáře reprezentantů ZUŠ Mšeno 2018.
   Realizace kalendáře vznikla na základě dlouholeté spolupráce a přátelství s Tiskárnou Wendy spol.s.r.o. Mělník. Grafická úprava: Ivana Vaďurová

Výstava Štěpánka a Eliška od 1.4. do 30.4. 2018 v Kavárně Marlen na Mělníku.

Publikováno dne: 03.04.2018

Kalendář  Štěpánka a Eliška 2018