Adventní výstava a koncert v Byšicích

Rubrika: Výstavy, koncerty
společná adventní akce výtvarného a hudebního oboru ZUŠ Mšeno

V neděli 2. prosince se v obřadní síni Obecního úřadu v Byšicích konala společná adventní akce výtvarného a hudebního oboru ZUŠ Mšeno. Hlavními aktéry byli naši žáci z výtvarné a hudební pobočky v Byšicích. Akce se konala jako společný projekt Obecního úřadu Byšice, Základní školy Byšice a Základní umělecké školy Mšeno. Našim partnerům zde vyjadřujeme upřímné poděkování za dlouhodobou a skvělou spolupráci, jmenovitě pak paní starostce obce Byšice Mgr. Janě Polákové a řediteli ZŠ Byšice Mgr. Františku Viktorinovi.
Adventního koncertu se aktivně účastnili všichni žáci, kteří v naší hudební pobočce v Byšicích studují. Obřadní síň byla zcela zaplněna, stejně tak byšická náves při slavnostním rozsvícení vánočního stromu, jež se konalo po skončení koncertu.

Josef Šebesta, vedoucí hudebního oboru

Publikováno dne: 05.12.2012