Přejít na obsah
 < Škola
XII. Mezinárodní výtvarná dílna 2017 Považská Bystrica

XII. Mezinárodní výtvarná dílna 2017 Považská Bystrica

Záladná umelecká škola Imra Weinera Kráľa
www.zusiwk.sk
Jesenského 246/10
017 01 Považská Bystrica
Slovenská republika

Vec : Výtvarná súťaž cez INTERNET 2017 pre členské štáty EU.
Na základe hodnotenia odbornej poroty za realizáciu súťažného príspevku vás pozývame na XII. ročník Medzinárodnej umeleckej dielne v dňoch 17. – 22. 6. 2017 v Považskej Bystrici .
Vyhlašovatel, Ministerstvo školství, vědy, výzkumu a sportu Slovenské republiky
organizátor:
Základná umelecká škola Imra Weinera Kráľa Povážská Bystrica

Poslání soutěže: Podnítit rozvoj tvořivé činnosti žáků a studentů v oblasti výtvarné výchovy, hledání nových možností ve využití materiálů a jejich kombinací. Podpořit hledání nových výrazových možností, které přináší současná technika, video, počítač a internet.Umožnit pedagogům využít nově získané poznatky a zkušenosti ve výtvarném- vzdělávacím procesu.

Poslání umělecké tvořivé dílny: Tradiční výchovně-vzdělávací proces transformovat do formy netradiční umělecké dílny. Masivně podpořit rozvoj talentovaných žáků. Vést je ke komunikaci ve výtvarné-umělecké problematice i na mezinárodní úrovni. Podporovat jejich jazykovou zdatnost.Obdobně umožnit pedagogům a lektorům konfrontovat svoje zkušenosti a výsledky výtvarné pedagogiky se zahraničím, také rozvíjet svoje odborné i jazykové schopnosti. Cílem je výtvarným uměním stírat hranice mezi národy a zeměmi.
Tajemník soutěže: Mgr. Jozef Pobočík

Umělecký tým ZUŠ Mšeno:
Pedagogové: Mgr. Čeněk Hlavatý a Mgr. Štěpánka Hlavatá, Barbora Procházková 11 let , Eliška Hlavatá 12 let  a Štěpánka Hlavatá 9 let

Publikováno dne: 14.07.2017

Kalendář akcí

» Nalezeny žádné akce.

Školní kalendář

 
je výběrem nejlepších prací za uplynulý rok. 
Podívejte se.

Používáme informační systém IZUŠ