Přejít na obsah
 < Škola
Svatomartinský koncert pro Světlušku ve Mšeně 2017

Svatomartinský koncert pro Světlušku ve Mšeně 2017

11.11.2017, 10:10
Kostel sv. Martina, Mšeno.

           V sobotu 11. listopadu od 18 hodin se v kostele sv. Martina ve Mšeně uskuteční benefiční koncert, nad jehož průběhem převzala záštitu Sbírka Světluška. Jedná se o dlouhodobý projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu, jenž pomáhá nevidomým dětem, a dospělým s těžkým zrakovým postižením.

Výraznou osobností projektu je nevidomá koncertní a operní pěvkyně Eva Blažková, Eva Blažkovákterá vystudovala klasický zpěv na Konzervatoři Jana Deyla v Praze ve třídě profesorky Daniely Štěpánové. Eva Blažková je laureátkou mnoha českých i zahraničních pěveckých soutěží, společně s nevidomou klavíristkou Ráchel Skleničkovou tvoří uznávanou koncertní dvojici. Ve Mšeně doprovodí Evu Blažkovou klavíristka Radomíra Šlégrová, profesorka Konzervatoře Jana Deyla v Praze. Koncert uzavře Milan Arner, nevidomý sólista na klarinet, profesor stejné vzdělávací a koncertní instituce.

            Vstupné na koncert je 100 Kč, děti zdarma. Výtěžek bude věnován do Sbírky Světluška Nadačního fondu Českého rozhlasu. Donátorem koncertu je město Mšeno, organizátorem a uměleckým garantem je Základní umělecká škola Mšeno. Zveme všechny milovníky krásné hudby, aby přišli podpořit činnost Světlušky.

světluška_plakát_2017_JPG

Kalendář akcí

» Nalezeny žádné akce.

Školní kalendář

 
je výběrem nejlepších prací za uplynulý rok. 
Podívejte se.

Používáme informační systém IZUŠ
logo19-bila